DE HEILIGE VALLEI: PISAC, URUBAMBA & OLLANTAYTAMBO

? Vragen en reserveringen

Een andere wereld net buiten Cusco

Vlakbij Cusco ligt de lieflijke Heilige Vallei van de Inca's. Ruines van Incaforten en -heiligdommen, kleurrijke markten, charmante stadjes waar de tijd lijkt te hebben stilgestaan: u bevindt zich ineens in een heel andere wereld dan het jachtige Cusco.

Wij organiseren diverse tours in de Vallei. Voor diegenen die slechts beperkt de tijd hebben, is de Heilige Vallei Tour van één of twee dagen een goede optie. Maar in feite raden we iedereen aan hier wat langer te verblijven. Een goed idee is om in één van de landhuizen nabij Urubamba te verblijven en van daaruit dagtochtjes naar bijvoorbeeld de zoutmijnen van Maras, het Inca 'landbouwlaboratorium' van Moray, een traditionele gemeenschap of de 'vergeten ruines' van Puma Marca te ondernemen.
Ook voor diengen die van buitensport houden, biedt de Heilige Vallei meer dan genoeg mogelijkheden.

Ons aanbod:

Heilige Vallei Tour
In deze tour, die normaal gesproken in één dag gedaan wordt, bezoekt u de vakwerkmarkt van Pisaq, het Incastadje Ollantaytambo met zijn indrukwekkende fort, en de ruines van Chinchero die uitkijken over de besneeuwde bergtoppen van de Vallei.
Mocht u méér tijd hebben, kunt u er ook voor kiezen om de tour te spreiden over meerdere dagen om echt goed rond te kunnen kijken. Zo kunt u bijvoorbeeld ook de grootse ruines van Pisaq bezoeken, die in de standaard groepstour overgeslagen worden.

In groep
U kunt kiezen tussen een privérondleiding of een tour in groep. Bij een groepstour kunt u kiezen uit een maximum van 15 of een maximum van 25 personen.
Inclusief pick-up van het hotel, transport in moderne bussen, professionele Engelstalige gids
Exclusief: entrees, optionele lunch.
Prijs: vanaf USD 20, afhankelijk van het aantal personen in uw groep. Schrijf ons voor meer informatie!

Privérondleidingen
In de door onszelf uitgevoerde privérondleidingen hebt u meer invloed op het programma. U kunt er bijvoorbeeld voor kiezen om slecht twee van de drie plekken te bezoeken of om de tour over 2 dagen te spreiden, zodat u echt de tijd heeft om alles goed in u op te nemen. Bovendien is het mogelijk de ruines van Pisaq te bezoeken, een nacht in de Heilige Vallei door te brengen of andere, plekken in uw bezoek op te nemen.

Inclusief: pick-up van uw hotel, privétransport in een moderne wagen, een eigen, professionele, Engelstalige gids.
Exclusief: entrees.
Prijs: afhankelijk van het aantal personen en uw programma. Schrijf ons voor meer informatie!

Landhuizen en dagtochten
Een heerlijk ontspannen manier om de sfeer van de Heilige Vallei in u op te nemen, is een verblijf in één van de landhuizen nabij het centraal gelegen Urubamba. Vanuit hier kunt u makkelijk zelf dagtochtjes ondernemen, bijvoorbeeld naar de oude zoutmijnen van Maras, het Inca 'landbouwlaboratorium' van Moray, een traditionele gemeenschap, of de 'vergeten ruines' van Puma Marca.
Prijs: vanaf US $ 35 per nacht voor een tweepersoonskamer, afhankelijk van het type landhuis. Dagtochten kunt u vrij gemakkelijk zelf organiseren, maar natuurlijk kunnen wij dat ook voor u doen.
Schrijf ons voor meer informatie!

? vragen en reserveringen

Direct contact:
Skype: mundoantiguotours
MSN: mundoantiguotours@hotmail.com
copyright 2010 - Mundo Antiguo Tours - voorwaarden | partner site: www.spaansperu.com